Obchodní, kancelářské a retailové společnosti

19
Projects
1 700+
Consumption points
Zabýváme se výstavbou, provozováním a servisem distribučních soustav elektrické energie po celé České republice. Mezi naše významné akvizice v oblasti obchodních, kancelářských a retailových objektů patří například moderní kancelářské centrum Avalon Business Center v centru Plzně, rozlehlé nákupní centrum v Olomouci Galerie Šantovka nebo komplex administrativních budov Brno Heršpická.
Projekt Karolína Plazza v pražském Karlíně poskytuje více než 200 bytů vč. ateliérů, kancelářské a retailové prostory a podzemní parkování
Polyfunkční objekt s kancelářskými a obchodními prostorami s výbornou pěší i dopravní dostupností.
Reference detail
Spielberk Office Centre se nachází v centru města Brna a nabízí více než 80 000 m2 kancelářských prostor třídy A.
Reference detail

Galerie Šantovka se nachází v bezprostřední blízkosti historického centra města Olomouce. Na prodejní ploše 48.377 m2 nabízí svým zákazníkům řadu obchodů, restaurací, multikino i bowlingovou arénu. Zákazníci mohou pohodlně zaparkovat na některém z 2000 parkovacích míst. Díky jedinečnému architektonickému provedení byla Galerie Šantovka vyhlášena jako Stavba roku 2014.


 

Reference detail
Exkluzivní kancelářský komplex vznikl na území bývalé textilky Vlněna v centru Brna.
Reference detail

Průmyslové parky a logistické haly

66
Projects
2 000+
Consumption points
Průmyslové zóny jsou významnými odběrateli naší elektrické energie především na severu Čech a Moravy. Energií zásobujeme například průmyslový park Ostrava Hrabová, Tatru Kopřivnice nebo průmyslové firmy, jako je Vítkovice, a.s., Sandvik Chomutov Precision Tubes či Slévárna Chomutov.
CTPark Ostrava se nachází 10 km od samotného centra Ostravy v blízkosti dálnice D1.
UCED zásobuje od začátku roku 2017 elektrickou energií také významný průmyslový areál společnosti TATRA TRUCKS v Kopřivnici v Moravskoslezském kraji.
Reference detail
CTPark Hranice se nachází v blízkosti dálnice D1 mezi Olomoucí a Ostravou.
Reference detail
CTPark Brno se nachází 5 km od města Brno na dálnici D1 mezi Prahou a Ostravou.
Reference detail
CTPark Bor o celkové rozloze 134,56 ha je situován přibližně 50 km západně od Plzně a 15 km od hranic s Německem u dálnice D5.
Reference detail

Rezidence a bytové domy

19
Projects
2 500+
Consumption points
Rezidence, bytové domy a komplexy rodinných domů jsou dalším segmentem našeho portfolia distribuce, zejména elektřiny. Jedním z největších projektů je Rezidence Nová Chýně, kde se postupně realizuje pět etap výstavby s celkovým počtem 800+ odběrných míst. Nízkoenergetické bydlení s vysokým standardem jsou např. projekty brněnské Rezidence Lužánky, anebo originální projekt 21. století Luka Living v Praze.
Nájemní komplex Luka Living je nejmodernější rezidenční budovou v ČR.

Contact us with your questions

Contact us