The energy sector should support new trends in its rapid development of Industry 4.0 and changes in its use.
Technological developments are bringing new opportunities towards increasing efficiency. However, equally important are the regulatory rules defined by the EU and Czech legislation, including the so-called winter package. All of this brings new challenges, new responsibilities and new opportunities. With our modern energy solutions we will build
functional energy units for you, you will achieve operational savings without additional investments and be ready for the new conditions. We can provide you with a comprehensive solution that can include, for example, e-mobility, battery systems and photovoltaic power plants. We will also tailor the heat, cold and air supply.

Our customers include

  • Industrial enterprises
  • Residential and office complexes
  • Hospitals
  • Spa with sports facilities
  • Municipal heat management
  • Holiday and hotel complexes

Solution details

Teplo

V dnešní době je zapotřebí pro každý objekt zajistit zdroj tepla, jinak řečeno způsob vytápění. Jak ale vybrat ten nejvhodnější?
Díky našemu řešení tepelného hospodářství snížíte vaše náklady na spotřebované teplo. Nabízíme odbornou pomoc s konkrétním návrhem, realizací a také provozem tepelného hospodářství a garantujeme správné a efektivní nastavení celého systému. Návrh, realizaci a samotný provoz technologie vám zajistí naši odborníci. Při využívání služby TEPLO JAKO SERVIS jsme my majiteli zařízení na výrobu tepla. Jako moderní energetická technologická firma zajistíme správný výběr optimální technologie, instalaci i provozování tepelného zařízení. Nebudete mít žádné investice, pouze provozní výdaje za skutečnou spotřebu tepla.

Chlad

Díky našemu řešení výroby a distribuce chladu snížíte vaše náklady na spotřebovaný chlad.
Nabízíme odbornou pomoc s konkrétním návrhem, realizací a také provozem chladového hospodářství a garantujeme správné, efektivní nastavení celého systému. Návrh, realizaci a samotný provoz vám zajistí naši odborníci. Při využívání služby CHLAD JAKO SERVIS jsme my majiteli zařízení na výrobu chladu. Jako moderní energetická technologická firma zajistíme správný výběr optimální technologie, instalaci i provozováním zařízení. Nebudete mít žádné investice, pouze provozní výdaje za skutečnou spotřebu chladu.

E-mobilita

Co to vlastě je? Elektromobilita, neboli E-mobilita, je především ekologický a udržitelný způsob přepravy.
Musí být jednoduchá, rychlá, pohodlná a dostupná. K tomu jsou zapotřebí komplexní řešení, která umožňují intuitivní přístup k infrastruktuře nabíjení. Pohodlné nabíjení znamená také příjemně strávený čas. Během nabíjení můžete nakupovat, sportovat, relaxovat, případně si zajít na dobrý oběd. Jakmile se vrátíte, váš elektromobil bude opět připraven pokračovat v cestě. S naší nabídkou produktů a služeb jistě nalezneme optimální řešení právě pro vás. Může se jednat například o obchodní a sportovní centra, hotely, restaurace, ale také úřady a městské budovy. Jako moderní energetická technologická firma zajistíme optimální řešení, výběr, instalaci i provozování nabíjecí stanice pro elektromobily. Zajistíme pro vás nabíjení formou služby, abyste nemuseli dobíjecí infrastrukturu vlastnit, ale jen využívat pro vaše elektrické vozy. Nebudete mít žádné investice, pouze provozní výdaje za skutečné využívání nabíječek. Nemusíte ani řešit případné požadavky na zvýšení rychlosti nabíjení nebo počtu nabíjecích míst. Náš systém je modulární a v případě pořízení vyššího počtu automobilů jednoduše připojíme další nabíječky na vámi vybraná nová nabíjecí místa.
Pro firemní zákazníky nabíjení elektrických vozů jako služba
Při využívání služby NABÍJENÍ JAKO SERVIS jsme majiteli nabíjecích stojanů na parkovišti nebo v komerčních prostorách my a vy pouze využíváte možnost nabíjení aut. Ideální technické řešení kombinuje tři základní technologie – nabíječku, fotovoltaickou elektrárnu a bateriový systém.

Fotovoltaická elektrárna

Obnovitelné zdroje jsou základem budoucnosti a zároveň krok k energetické nezávislosti.
Ať se jedná o velký výrobní závod, administrativní budovu nebo bytový komplex, vždy lze instalovat fotovoltaickou elektrárnu pro alespoň částečné pokrytí vlastní spotřeby. Pro vytvoření komplexního řešení je zapotřebí znát přesné parametry provozu tak, aby výsledek byl co nejefektivnější. V kombinaci s bateriovým úložištěm zvýšíte efektivitu celého systému, snížíte vlastní spotřebu objektu a posunete se blíže k energetické soběstačnosti.
Pro firemní zákazníky fotovoltaika jako služba
Při využívání služby FVE JAKO SERVIS jsme majiteli technologie, tedy fotovoltaické elektrárny, případně baterií my a vy pouze využíváte možnost dodávky elektřiny. Ideální technické řešení kombinuje již zmíněnou fotovoltaickou elektrárnu a bateriový systém. Jako moderní energetická technologická firma zajistíme optimální řešení, výběr, instalaci i provozování fotovoltaické elektrárny. Zajistíme pro vás fotovoltaiku formou služby, abyste nemuseli technologii vlastnit, ale jen využívat pro vaši potřebu. Nebudete mít žádné investice, pouze provozní výdaje za skutečně odebrané množství elektřiny.

Contact us with your questions

I need to propose a solution