Energetický podfond CREDITAS ENERGY patří mezi hlavní investiční novinky roku 2021

Inflace je v České republice čtvrtá nejvyšší v rámci Evropské unie. To znamená nejen zdražování, Češi mají obavy rovněž o znehodnocení svých úspor. Od spořicích produktů, kde jsou úrokové sazby aktuálně mnohem nižší než inflace, proto přecházejí například k podílovým fondům. Stabilní zhodnocení nabízí dlouhodobě energetika.
Celý článek

UCED posílil svou pozici jednoho z významných distributorů energie

Společnost UCED v uplynulých týdnech dokončila akvizici společnosti SIGMA ENERGIE, spol. s. r. o., která je provozovatelem energetické infrastruktury v areálu SIGMA GROUP, a. s., v Lutíně. Roční objem distribuované elektřiny tak zvýšil o dalších téměř 30 GWh.
Celý článek

Světový pohár v parkuru za podpory skupiny CREDITAS

Již 8. ročník mezinárodních parkurových závodů CSI2*- W proběhl v červnu v jednom z nejmodernějších jezdeckých areálů ve střední Evropě - Equine Sport Center Olomouc.
Celý článek

UCED je součástí skupiny CREDITAS

Skupina UCED je součástí české investiční skupiny CREDITAS, která se zaměřuje především na dlouhodobé investice v konzervativních odvětvích.
Celý článek

Jsme zdroj energetiky 4.0

Energetika se stejně jako další odvětví intenzivně vyvíjí. Musí podporovat nové trendy v průmyslu i změny ve využívání energií všemi zákazníky.
Celý článek