Náklady na energie tvoří významnou část celkových nákladů zejména pro průmyslové zákazníky. Optimální smluvní zajištění dodávek energií je pro ně proto klíčové.
Proto jsme tu my – skupina UCED. Jsme připraveni komplexně posoudit vaši energetiku i zajistit její dodávku. Přestože prodej komodit není naší hlavní podnikatelskou činností, jako moderní energetická technologická firma chápeme, že optimální nákup komodit je pro vás důležitý. V současné době vysoké volatility cen elektřiny i zemního plynu je více než jindy důležité správné
nastavení smluvních podmínek, výběr nejvhodnějšího produktu a optimální načasováním nákupu. Nejvhodnější řešení pro vás vybíráme tak, aby byla optimální nejen z pohledu historické spotřeby, ale i po realizaci energetických projektů, které velikost a strukturu spotřeby často významně mění.
Pro firemní zákazníky i pro spotřebitele z řad jednotlivců nabízíme transparentní, cenově výhodné zajištění dodávek elektřiny i zemního plynu.
Podpoříme vás také na cestě k ekologickým cílům snižování uhlíkové stopy i připravíme optimální zajištění zelené elektřiny.

Obraťte se na nás se svými dotazy

Potřebuji pomoc s komoditou