Máme za sebou 7 let turbulentního vývoje. 7 let, během kterých se ze sedmi statečných na začátku stala společnost o skoro 200 lidech.

Máme za sebou navíc rok, který byl nejen pro UCED, ale pro celý energetický trh zlomový. Svojí pozici na trhu, tedy největšího alternativního distributora, jsme naplnili zcela a nové příležitosti otáčejí kormidlem lodě zvané UCED směrem k dalším výzvám. 

Poslední čas přinesl celou řadu proměnných, energetický svět se od základu mění. Ukázali jsme, že se v tomto novém světě dokážeme orientovat a nacházet výzvy, které zdánlivě převyšují naše možnosti. Stáváme se skupinou, která patří mezi zásadní energetické hráče na českém trhu. Stále jsme a vždy budeme štíhlou, agilní společností, která dokáže velmi rychle reagovat na potřeby našich zákazníků a obchodních partnerů. 

Právě proto dochází i uvnitř UCEDu ke změnám, které mají za cíl dále zefektivnit a zrychlit jeho chování na trhu. Nastavujeme takové řízení firmy, které nám umožní být vždy alespoň o krok před ostatními. 

Chtěli bychom, aby UCED zůstal společností, kde se budeme všichni znát, hledat synergické efekty a společně čelit novým výzvám energetického trhu.